.

.

ZYAMY Ayarlanabilir Sandalye Taşıma Askısı Ayarlanabilir Sinek Olta Omuz Askısı

ZYAMY Ayarlanabilir Sandalye Taşıma Askısı Ayarlanabilir Sinek Olta Omuz Askısı

₺ 0.33

Malların miktarı
Mağazada

Kravat kapatma.Islak mendille temizleyin.Olta askısı, askı ve omuz askısı içerir.Naylon malzeme : olta omuz kemeri, dayanıklı, yaşlanma karşıtı ve dayanıklı naylon ve yapışkan banttan yapılmıştır.Omuz koruma kılıfı : omuz koruma kılıfı takılır ve rahatsızlığınızı azaltmak ve omuz kemerinin kaymasını önlemek için isteğe göre ayarlanabilir.Hafif ve taşınabilir : ayarlanabilir omuz askısı hafiftir, saklanması ve taşınması kolaydır ve oltaları ve açık hava spor ekipmanlarını taşımanız için uygundur.Çubuk kayışı, 2 veya daha fazla oltayı birbirine bağlayacak şekilde ayarlanabilir.Şartname : Ürün : Ayarlanabilir Sandalye Taşıma Askısı Omuz askısının uzunluğu ayarlanabilir, böylece direği kolayca taşıyabilirsiniz.Bu siyah ayarlanabilir naylon olta omuz askısı, oltaları taşımak ve elleri serbest bırakmak için kullanışlı bir aksesuardır.Bu, sevenler için harika bir cihazdır fishing.It ayrıca harika bir hediye.Kolay açma ve kapama için iki şerit Velcro bant.Kullanım : Seyahat ve balıkçılık için yol oltalarını taşımak, saklamak ve asmak için uygun olarak kullanılabilir.Uygun depolama : omuz kemeri omuz kemeri ile birleştirilebilir ve aynı anda birden fazla olta bağlanabilir.Bu, olta kaybını önleyerek taşıması ve saklanması kolaydır.Yumuşak olta : köpük kauçuk kabartma, yumuşak ve elastik olan olta ile sürtünmeyi arttırır ve oltayı sıkıca sabitleyebilir.Diğer taraftaki olta da kayışın uzunluğuna göre serbestçe ayarlanabilir.Kullanım senaryosu : balıkçılara, açık deniz balıkçı teknelerine, açık deniz kaya balıkçılığına, plaj balıkçılığına ve diğer balıkçılık yöntemlerine uygulanabilir.

Teklifin özellikleri

Product:
Adjustable Chair Carry Strap
The length of the shoulder strap is adjustable, so you can easily carry the pole.:
This black adjustable nylon fishing rod shoulder strap is a useful accessory for transporting fishing rods and freeing hands. This is a great device for people who like fishing. It's also a great gift.:
Two strip Velcro tape for easy opening and closing.:
Use:
It can be used to carry road fishing rods for travel and fishing, convenient for storage and hanging up.
Convenient storage:
the shoulder belt can be combined with the shoulder belt, and multiple fishing rods can be tied at the same time. This is easy to carry and store, avoiding the loss of a fishing rod.
Soft fishing belt:
foam rubber embossing increases the friction with the fishing rod, which is soft and elastic, and can firmly fix the fishing rod. The fishing belt on the other side can also be adjusted freely according to the length of the strap.
Use scenario:
applicable to anglers, offshore fishing boats, offshore rock fishing, beach fishing, and other fishing methods.
Benzer cümleler