.

.

2 Katmanlı Banyo Rafı, Masaüstü Makyaj Organizatör, Küçük Depolama Rafı Mutfak, Banyo Odası, Yatak Odası ve Ofis (Siyah)

2 Katmanlı Banyo Rafı, Masaüstü Makyaj Organizatör, Küçük Depolama Rafı Mutfak, Banyo Odası, Yatak Odası ve Ofis (Siyah)

₺ 53.98

Malların miktarı
Mağazada

【Malzeme]】 Dayanıklılık ve servis ömrü sağlamak için yüksek sıcaklıkta pişirme verniği, katı karbonlu çelik ızgara yapısı.Mutfak ve banyo gibi nemli ortamlar için uygundur. 【Çok amaçlı】 Parfüm veya losyon, kozmetik, şampuan, oje depolamak için uygundur, etc.It mutfak, banyo, zanaat odası, banyo tezgahı, ofis vb.Gibi herhangi bir alanda kullanılabilir. 【Güçlü taşıma kapasitesi】 Sağlam yapı, devrilmez veya düşmez.Kauçuk koruma pedi, masanın üzerine sabit bir şekilde sabitlenmesini ve çizilmemesini veya masadan kaymamasını sağlar. 【Büyük kapasite]】 Depolama alanı çok iyi kullanılır.İki katmanlı raf, çeşitli baharat şişelerini, banyo deposunu, kırtasiye malzemelerini, kozmetik ürünlerini vb.Mükemmel bir şekilde saklayabilir. ve alanı daha düzenli hale getirmek için dağınık öğeleri düzgün bir şekilde düzenleyin. 【Satış sonrası garanti】 Kullanım sırasında herhangi bir ürün kalitesi sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, YİSMAN alışveriş deneyiminizden sorumludur. 【Malzeme]】 Dayanıklılık ve servis ömrü sağlamak için yüksek sıcaklıkta pişirme verniği, katı karbonlu çelik ızgara yapısı.Mutfak ve banyo gibi nemli ortamlar için uygundur. 【Çok amaçlı】 Parfüm veya losyon, kozmetik, şampuan, oje depolamak için uygundur, etc.It mutfak, banyo, zanaat odası, banyo tezgahı, ofis vb.Gibi herhangi bir alanda kullanılabilir. 【Güçlü taşıma kapasitesi】 Sağlam yapı, devrilmez veya düşmez.Kauçuk koruma pedi, masanın üzerine sabit bir şekilde sabitlenmesini ve çizilmemesini veya masadan kaymamasını sağlar. 【Büyük kapasite]】 Depolama alanı çok iyi kullanılır.İki katmanlı raf, çeşitli baharat şişelerini, banyo deposunu, kırtasiye malzemelerini, kozmetik ürünlerini vb.Mükemmel bir şekilde saklayabilir. ve alanı daha düzenli hale getirmek için dağınık öğeleri düzgün bir şekilde düzenleyin. 【Satış sonrası garanti】 Kullanım sırasında herhangi bir ürün kalitesi sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, YİSMAN alışveriş deneyiminizden sorumludur.Marka : YISMAN Malzeme : paslanmaz çelik Renk : Siyah Kullanım Durumları : mutfak, banyo, oturma odası, oda vb.Süreç : yüksek sıcaklıkta pişirme vernikboyutu : 10.43x7x7.28in.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler