.

.

Pet kedi tüneli, 4 Renk Katlanabilir 3 Yollu Kedi Oyun Tüneli Oyuncak Kapalı Açık Pet İnteraktif Eğitim Oyuncak (Kırmızı)

Pet kedi tüneli, 4 Renk Katlanabilir 3 Yollu Kedi Oyun Tüneli Oyuncak Kapalı Açık Pet İnteraktif Eğitim Oyuncak (Kırmızı)

₺ 30.74

Malların miktarı
Mağazada

Bu kedi oyun tüneli, kedinin koşması, kovalanması, saklanması, dinlenmesi ve oynaması için harika bir alan sunar.Yüksek kaliteli naylon kapaktan ve sağlam çerçeveden yapılmış, mükemmel durumda kalacak ve formda kalacaktır. 3 tünel, birden fazla kedi için saatlerce egzersiz ve kendi kendine eğlence sağlar.Ekstra eğlence için giriş yolunda bir top ile.Rahat kullanım ve depolama için esnek ve katlanabilir.Kediler, tavşanlar ve diğer küçük evcil hayvanlar için uygun mükemmel interaktif eğitim oyuncağı.Bu popüler tünel oyuncağı, kediniz, tavşanınız ve diğer küçük evcil hayvanlarınız için sonsuz getirmek için mükemmeldir fun.It saatlerce egzersiz, kendi kendine eğlence ve saklanma sağlar.Yanınıza alın, böylece kediniz asla sıkılmayacak!Özellikler : Bu kedi oyun tüneli, kedinin koşması, kovalanması, saklanması, dinlenmesi ve oynaması için harika bir alan sunar.Yüksek kaliteli naylon kapaktan ve sağlam çerçeveden yapılmış, mükemmel durumda kalacak ve formda kalacaktır. 3 tünel, birden fazla kedi için saatlerce egzersiz ve kendi kendine eğlence sağlar.Ekstra için giriş yolunda bir top ile amusement.It rahat kullanım ve depolama için esnek ve katlanabilir.Kediler, tavşanlar ve diğer küçük evcil hayvanlar için uygun mükemmel interaktif eğitim oyuncağı!Şartname : Durum : %100 % Yeni Malzeme : Dacron İsteğe Bağlı Renk : 01#Beyaz, 02#Sarı, 03#Kırmızı, 04#Pembe Ürün Boyutu : 150x25x25 cm / 59x9.8x9. 8 inç Ürün Ağırlığı : Yaklaşık. 225g Paket Listesi : 1 x Kedi Oyun Tüneli Not : 1. Lütfen sipariş vermeden önce evcil hayvanlarınıza uyması için boyutu kontrol edin ve karşılaştırın. 2. Manuel ölçüm nedeniyle 0~1 inç hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler. 3. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler